Hakkımızda

Vizyonunu tamamen “Internet Odaklı Sınırsız/Sinirsiz Yazılım Projeleri Geliştirip Sunmak” olarak belirlemiş olan GlobalNET, 1999 yılından günümüze kadar 500’ü aşkın proje geliştirmiştir. GlobalNET Kurumsal Müşterilerine ;

Web Sitesi Tasarımı ve Uygulaması
Yazılım Geliştirme
Portal, E-Ticaret Uygulamaları
Dinamik İçerik Yönetim Sistemleri
Sosyal Ağlar Üzerinden Pazarlama
E-Posta Yoluyla E-Pazarlama
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Arama Motoru Pazarlama (SEM)
Internet Varlığı (Web Presence)
Web Hosting & E-Mail Hosting
Alan Adı Tescil, Takip, Yönetimi ve Özel Servisleri
gibi çözümler ile Ankara’dan dünyanın her yerine hizmet sağlama kapasitesine sahip, köklü, dinamik ve güvenilir bir firmadır.

GlobalNET, Türkiye Bilişim Vakfı’nın (TBV) mesleki etik ilkelerini kendisine prensip edinmiş ve bu kurallara uyacağına dair altına imzasını atmıştır.

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile dünya çapında yaygın ve kendisini kanıtlamış gelişmiş internet teknolojileri altyapılarını kullanarak çözüm geliştiren GlobalNET, kurumsal bazda özel müşterilerine sürekli ve kesintisiz hizmet götürmekte, bir taraftan da sivil toplum kuruluşlarına sosyal sorumluluk projeleri de geliştirmektedir.

Kuruluşundan günümüze geçen süreçte, mesleki etik değerler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren GlobalNET, müşterilerine ait 5000’e yakın e-mail kullanıcısını ve 1000’in üzerinde alan adını yönetmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, müşterilerinin internetteki yüzleri olan internet sitelerini, fonksiyonel altyapı çalışmalarını ve servislerini oluşturmakta ve dünya çapındaki yeniliklerle paralel olarak geliştirmekte, zenginleştirmektedir.

GlobalNET tarafından hazırlanan profesyonel web siteleri, bilgiye hızlı ulaşım, gezinmesi hızlı, kolay ve interaktif yapılara uygun şekilde özenle hazırlanmaktadır.

Web siteleri arama motorları kriterlerine uygun, Google ve Yahoo gibi arama motorlarında yüksek bir konumda yer alabilecek bir şekilde hazırlanmaktadır.

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Teknopark (ANKUTEK) Bölgesinde de AR-GE faaliyetleri yürüten GlobalNET, İnternet Odaklı Sınırsız Yazılım Geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.